O nas

Oprawa, projekt i druk na każdą kieszeń

W branży poligraficzno-reklamowej działamy od 1995 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy tysiące zleceń i obsłużyliśmy setki klientów nie tylko z Warszawy, ale i całego kraju. Zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala na szybką i skuteczną pracę. Nasza firma to połączenie nowoczesnej drukarni, profesjonalnego studia DTP oraz wysoko wydajnej introligatorni. Specjalizujemy się w produkcji kalendarzy trójdzielnych, książkowych a także ściennych czy biurkowych. Dobra organizacja pracy sprawia, że proponujemy Państwu konkurencyjny cenowo druk cyfrowy oraz offsetowy. Nasza drukarnia przyjmuje zamówienia na każdą ilość ulotek reklamowych, plakatów czy wizytówek.

Z myślą o naszych klientach staramy się nieustannie poszerzać asortyment proponowanych produktów. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór drobnych gadżetów i artykułów reklamowych, dekoracji do domu czy ogrodu, a nawet słodyczy w fantazyjnych kształtach i kolorach. Specjaliści pracujący w naszej drukarni z przyjemnością przygotują niepowtarzalne wzory papierów firmowych z logo, znakiem wodnym czy danymi adresowymi. Dobrze przygotowany papier z kolorowym nadrukiem zwiększy atrakcyjność dokumentów firmowych. Spełniamy najbardziej nietypowe zlecenia!

Misja

W codziennej pracy staramy się uzyskiwać
najbardziej optymalne, w pełni satysfakcjonujące naszych klientów, efekty.

Ambicja

Wciąż poszerzamy i doskonalimy nasza ofertę, czyniąc ją bardziej atrakcyjną, odpowiadającą oczekiwaniom naszych klientów. W naszej wzorcowni na ulicy Chudoby 65G do dyspozycji naszych klientów oddajemy cały nasz dział handlowy i profesjonalne studio DTP.

Doświadczenie

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam realizować najtrudniejsze i najbardziej wymagające zadania. Obecnie obsługujemy kilkaset firm – bezpośrednio lub za pośrednictwem agencji reklamowych.

Rzetelność

Wszystkie nasze realizacje są podporządkowane oczekiwaniom naszych klientów. Zespół doświadczonych, kompleksowo wykwalifikowanych specjalistów i nowoczesny sprzęt, to podstawy umożliwiające prace na najwyższym poziomie. Gwarantujemy wszechstronną i życzliwą obsługę.

Udoskonalanie

Wychodząc naprzeciw wciąż zmieniającym się i zwiększającym wymogom rynku i współczesnego klienta, systematycznie optymalizujemy nasze usługi i ofertę, czyniąc ją bardziej doskonałą, wszechstronną i wyspecjalizowaną, jednocześnie.

Kompleksowość

Nasz usługi charakteryzuje daleko rozumiana wszechstronność. Podejmiemy się każdego zlecenia i wykonamy je od początku do końca. Jeśli tylko wyrażą Państwo zainteresowanie naszą propozycją, nasz pracownik zjawi się u Państwa, by przedstawić Wam naszą ofertę.

Zapraszamy do współpracy

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Dziękujemy za zapisanie się na naszego newslettera!